sahibinden.com’a “Yeşil Ofis Sertifikası”

sahibinden.com’a “Yeşil Ofis Sertifikası”
, Dijital
sahibinden.com “Yeşil Ofis Sertifikası” almaya hak kazanan ilk e-ticaret şirketi oldu sahibinden.com, Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF) Yeşil Ofis Programı’nı başarıyla tamamlayarak,  “Yeşil Ofis Sertifikası” almaya hak kazanan ilk e-ticaret şirketi oldu.

Şirket, inşaat aşamasındayken “Yeşil Ofis” olmaya uygun olarak genel müdürlük binası Sahiplex’i projelendirdi. Sahiplex için programa başvurduğu ilk yılda WWF Türkiye’nin Ekolojik Ayak İzi’ni azaltmaya yönelik girişimi olan Yeşil Ofis Programı’nda belirlenen kriterleri yerine getirdi.

Konuyla ilgili açıklama yapan sahibinden.com İş Destek Genel Müdür Yardımcısı Güntulu Pamuk, sürdürülebilirlik yaklaşımı doğrultusunda kaynakların doğru kullanılması ve doğanın korunmasını bir görev olarak kabul ettiklerini belirtti. Bu yaklaşımın sahibinden.com’un yapısıyla da uyumlu olduğunu söyleyenPamuk,“Türkiye’nin en büyük ilan ve e-ticaret şirketi olarak, seri ilan uygulamasının dijital ortama taşınmasına öncülük ettik. sahibinden.com olarak, gelecek nesillere yaşanabilir ve sağlıklı bir dünya bırakabilmek için çalışmalar yapmaktan ve doğaya olan duyarlılığımızı somut biçimde hayata geçirmiş olmaktan dolayı çok mutluyuz” dedi.

Facebook Yorumları

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...