Başkan Ay Oxijen Medya’yı Ziyaret Etti

Başkan Ay Oxijen Medya’yı Ziyaret Etti
, Dijital
Oxijen Medya bünyesinde bulunan 3 gazeteden biri olan Parantez Gazetesinin 12. Yıldönümü kutlamaları başladı. Parantez Gazetesi’nin 12. Yılını ilk olarak Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ziyaret ederek tebrik etti.

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay Oxijen Medyayı ziyaret etti. Bünyesinde bulunan Parantez Gazetesinin 12. Yıldönümü nedeniyle ziyarette bulunan Başkan Ay’ı, Başkan Ay’ı Oxijen Medya sahibi İslam Keleş, Parantez Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Aslıhan Öneç Atik ve Oxijen Medya ekibi karşıladı.

Parantez Gazetesinin Düzce Medyasında önemli bir yeri olduğunu vurgulayan Başkan Ay, tarafsız ve ilkeli yayıncılığı sebebi ile gazete çalışanlarına ve Oxijen Medya’ya teşekkür etti.

Ziyarette gündeme ilişkin açıklamalarda da bulunan Başkan Ay, Melen Su Parkının 23 Nisan yetiştirilmeye çalışıldığını ve parkın içine büyük bir lunapark ve mangal alanları da yapacaklarını söyledi.

Atlı Zabıta konusunda çalışmaların devam ettiğini söyleyen Başkan Ay, en kısa sürede Atlı Zabıtaların Düzce sokaklarında olacağını belirtti.

Görev süresinde bir otopark yapmayı da hedeflediğini söyleyen Başkan Ay, Düzce’ye her sene bir otopark yapılması gerektiğinin altını çizdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Oxijen Medya sahibi İslam Keleş ise ziyaretten dolayı Başkan Ay’a teşekkür etti.

Facebook Yorumları

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...