Beyzade Gurme “En Sevdiğiniz Lezzet Noktası”

Beyzade Gurme “En Sevdiğiniz Lezzet Noktası”
, Sektörel
Beyzade Gurme EŞSİZ LEZZETLERİYLE sizlerle 2009 yılında Esmak Makine Şirketi’nin ikinci bir iş kolu olarak Düzce merkezinde lezzetin keyfini doyasıya çıkartmak isteyen 7’den 70’e tüm MİSAFİRLERİNE HİZMET VERMEK İÇİN KURULMUŞTUR.

7 yıl önce başladığımız bu lezzet yolculuğumuzda alanında uzmanlaşmış, lezzetleri ve tercihleri herkes tarafından kabul görmüş ustalarımızla yürüyoruz.

Adana kebapta; Adanalı Ali Usta ve Burhan Usta tarafından hazırlanan adana kebabının o muhteşem tadına sizlerde hayran kalacaksınız. Daha işletme açılmadan önce Adana Ticaret Odası’ndan “Tescilli Adana Kebabı” sertifika eğitimini USTALARINA alması Beyzade Gurme’nin ürünlerine ne kadar önem verdiğinin kanıtı niteliğinde. Adana Kebabı için etler özenle hazırlanırken içerisine etin o muhteşem tadını bozacak salça vs. gibi ürünler kullanılmamaktadır. Hazırlanışında kullanılan ürünler ustaların belirlediği kalitede ve markalardan temin edilmektedir ve bu markaların dışında hiçbir ürün kullanılmamaktadır. Ustalar etlerin dinlendirilmesi ve hazırlanması sırasında özel bir teknik kullanıyor sanırım bu da Beyzade Gurme lezzet sırlarından birisi olarak kalacak.

Ustalar işlerinin ehli olmasına rağmen Adana Ticaret Odası’nın her sene düzenlediği ve 3 gün boyunca süren eğitimlerine aksatmadan katılmaktadırlar. Adana kebabın yapılışı, sunumu gibi konularda eğitim almaya devam etmektedirler. Adana kebabın yanı sıra menüsüne eklediği İskender ve döner gurubu menüleri ile de lezzet tercihlerinizi yönlendirmeye devam edecek. Bu ürün gurubu uzunca süre kendisinden söz ettirecek gibi.

Bu lezzetlerin yanı sıra; yoğurtlu kebap, sarma beyti, şiş çeşitleri, güveç, saç tava, içli köfte ve pideli köftenin de yer aldığı zengin menüsünde tercih yapmakta zorlanabilirsiniz. Bunların dışında Talip ve Ahmet Ustaların taş fırından çıkardığı pide ve lahmacun ise karar vermenizi daha da zorlaştıracak gibi.

Yemeğinizin ardından son derece hafif bir tatlı olan Selahattin Usta’nın sütlü ve çikolatalı sarmasını muhakkak denemelisiniz ve vazgeçilmezlerinizden künefeyi daha önce hiç böyle görmediniz.

Restaurantın kapısından içeriye girdiğinizde hissedeceğiniz özellik; eğitimli personel, özenle seçilmiş malzemeler ve dekorasyon ürünleri, sizlerin daha da güzel vakit geçirmesini sağlayacak tüm detaylar büyük bir titizlikle organize edilmiş. Düzcelilerin ve Düzce’ye gelen tüm misafirlerinizin muhakkak uğraması gereken noktalardan biri.

Geleceğe dair önemli projeleri olan Beyzade Gurme bir yemek okulu açmayı planlıyor. Bu okulda farklı mutfakları ve onların kültürlerini öğrenme şansınız olacak. Keşfettiğiniz bu yeni lezzetlerle yemek sanatına kocaman bir adım atmış olacaksınız.

Facebook Yorumları

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...