Evcek Köy Yaşam Alanı

Evcek Köy Yaşam Alanı
, Sektörel
Büyük otellerden ve büyük şehirlerden, araç gürültüsünden uzak aradığınız sakinliği ve huzuru bulabileceğiniz bir yerde, eşsiz bir sabah kahvaltısıyla güne başlamaya var mısınız?

Stressiz ve gürültüden uzak haftanın hatta yılın bütün yorgunluğunu atıp doğa ile baş başa, aileniz ve sevdikleriniz ile harika vakit geçirebileceğiniz bir yer EVCEK.

 

EVCEK şehrin gürültüsünü, kalabalığını asla hissetmeyeceğiniz, tamamen doğa içinde huzurlu bir gün ve hafta sonu için sizi bekliyor. Düzce’nin yem yeşil dağlarının yamacında sizler için günlük hazırlanmış leziz yiyeceklerin tadını çıkarabilir, harika bir kahvaltıdan sonra bahçenin içinden geçen derenin kenarında çayınızı içerken kendinizi doğanın eşsiz manzarasına bırakabilir ve kuş sesleri arasında kitabınızı okuyabilirsiniz.

EVCEK’te kahvaltınızı kendiniz bahçeden taze olarak topladığınız ürünler ile hazırlayabilirsiniz. Tarımsal faaliyete özlemi olanlar için fındık bahçeleri ve hobi bahçeleri, böğürtlen, ısırgan otu, kaldirik, salatalık, domates gibi birçok sebze ve meyveyi kendiniz toplayabilir doğal ve organik ürünler ile kendinize harika bir sabah kahvaltısı hazırlayabilirsiniz. Doğal ortamlarda yetiştirilen tavuk, ördek, kaz, hindi gibi kanatlı hayvanların yumurtalarını kendiniz toplayabilir ve kendi isteğinize göre pişirebilirsiniz. 

Tesiste çocuklar ve gençler için gözetmenler nezaretinde Midilli atı, çocuk parkları, ATV Motor gezintileri gibi aktivitelerin yanı sıra, çamur oyunları, çocuklar için ayrılmış güvenli oynayabilecekleri oyun alanları da mevcut. Sizler dinlenirken çocuklarınız mini hayvanat bahçesinde gezinebilir ya da oyun parkurlarında gönüllerinden geldiğince eğlenebilirler. 

Dilediğiniz takdirde sizin için özel olarak ayrılmış olan 50 metre karelik hobi bahçenizde dilediğiniz ürünü yetiştirebilirsiniz. Şehrin her türlü stresinden uzaklaşıp kendinizi doğaya vermek istiyorsanız, köy hayatına merakınız varsa küçükbaş hayvanlara bakıcılık yapabilir, besleyebilir hatta süt sağımı da yapabilirsiniz. 

Size özel olarak hazırlanmış odalarda kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Kendi odanızda akşamları sobanın üzerinde kendi taze çayınızı demleyebilir, geçmişe yâd ederek sobanın etrafında aileniz ile vakit geçirebilirsiniz. 

EVCEK’te dere içinden geçen parkurda harika bir ATV Safari turu sizi bekliyor. Öğle yemeğinden sonra Meşe ağaçlarının arasında harika bir doğa yürüyüşü yapabilirsiniz. Akşamları ise sizleri harika bir mangal partisi bekliyor. Açık sinema keyfi, langırt maçları, satranç turnuvaları, tavla müsabakaları ile eğlenceli bir gece sizi bekliyor EVCEK’te. 

EVCEK’in bahçesinden geçen dere de amatör olta balıkçılığı yapabilir, çocuklarınız ile harika bir vakit geçirebilirsiniz. 

Kısaca EVCEK’te şehrin gürültüsünü, kalabalığını asla hissetmeyeceksiniz. Tamamen doğa içinde huzurlu bir gün ve hafta sonu için sizi bekliyor. Bahçede yetişen taze sebzeler, bahçedeki tavuklardan alınmış taze yumurtalar, ev yapımı reçeller ve yöresel yiyecekler ile yapacağınız organik kahvaltının tadı damağınızda kalacak. Dilerseniz tüm bu ürünleri kendiniz bahçeden toplayabilecek ve kendinize mükemmel bir tatil kahvaltısı hazırlayabilirsiniz. 

Facebook Yorumları

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...