Lezzetin Doğa İle Buluştuğu Adres: Koruköy

Lezzetin Doğa İle Buluştuğu Adres: Koruköy
, Sektörel
2014 yılında, 12 dönüm alan üzerine kurulan Koruköy, şehrin merkezinde nefes alabileceğiniz, yeşilin ve huzurun birleştiği bir mekan.

Şehrin stresinden uzaklaşmak, uzun uzun yolculuk yapmak istemiyorsanız, Düzce merkezde sizin için her şeyin düşünüldüğü, rahat, huzurlu ve sakin bir alan yaratılmış Koruköy’de…

 

Yeşil Düzce’nin yeşiline uygun, doğada bulmayı ve görmeyi istediğiniz tüm ayrıntıların yer aldığı,  kısa mesafede ulaşabileceğiniz ve gün boyu huzur dolacağınız bir mekan. 

Doğal bir atmosfer içinde, çocuklarınız güvenle eğlenirken, sizde huzurlu vakit geçirip, hayatın ağırlığından kurtulabilirsiniz.  12 dönüm üzerinde konumlandırılmış, kapalı ve açık alanları, çocuk oyun yerleri,  yapay havuzları ile huzurun adresi Koruköy..

Kahvaltıdan öğle yemeğine, 5 çayından akşam yemeğine aradığınız her türlü tadı bulabileceğiniz mekan,  sizlerin rahatlığı için özel tasarlanmış. 

Mutlu lezzetlerin durağı olarak bilinen Koruköy’de, sabah  onlarca çeşit kahvaltı menüsüyle güne başlayabilir, öğle yemeği olarak ızgara çeşitlerini deneyebilirsiniz.  Özellikle antrkotunu denemediyseniz,  çok şey kaçırmış sayılırsınız. Size özel salataları, meyve kokteylleri, çocuk menüleri, ızgaralar, ana yemekler, başlangıçlar.. Yani damağınız hangi tadı ararsa arasın doğru adres Koruköy. 

Nezih ve temiz mutfağı, işini bilen ustalarıyla, güler yüzlü personelin birleştiği ve müşteriyle buluştuğu Koruköy’de ister ailenizle, ister sevdiklerinizle, ister arkadaş topluluğunuzla her türlü konforu bulabilmeniz mümkün. 

  En güzel lezzetleri en uygun fiyata en iyi şekilde sunabilmek ve size kendinizi daha iyi hissettirmek hedefi ile yola çıkan,  damağınızda yemekleri n tadı, yüzünüzde doğanın tebessümü ve huzuru ile ağırlayan Koruköy, merkeze yakınlığı ile de tercih edilen mekanlardan biri. 

Mekanın büyük bölümü, çocuk oyun parkları ve havuzlardan oluşan konsepte sahip. Siz leziz yemekleri tadarken, çocuklarınız güvenli bir şekilde anın tadını çıkartıp, yeşille bütünleşebilir, yeşil her tonunun huzuruna varabilir. 

Büyük organizasyonlara da ev sahipliği yapacak kapasitede olan mekan, sünnet, nişan, düğün gibi toplu organizasyonlarda, özel tasarım kır bahçeleri ile de mutlu günlerinizin ev sahipliğini yapıyor. 

Facebook Yorumları

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...